.
úvodobsahfórum DUCHOVNO
sk
en
fr
br
es
www.poznanie.sk
stiahnuťlinkye-mail
Pridať záložku
RSS


SPIRITUAL KNOWLEDGE 

Stiahnuť


Knihy


zip
zip
zip
zip
zip
Vo svetle
Pravdy (Cz)
Biblia (Sk)
Nový zákon
Biblia (Cz)
Starý zákon
Tajné dejiny
jezuitov (Cz)
Utajovaná
história cirkvi (Sk)

Ďalšie knihy sa dajú stiahnuť priamo v sekcii knihy.


Programy


zip
OpenOffice - Programový balík, ktorý vám poslúži rovnako ako Microsoft Office - akurát je zdarma. Open Office sa dá stiahnuť aj v slovenčine.

zip
Avira Antivirus - ochrana proti vírusom, červom, trojanom... s bezproblémovou aktualizáciou, pre domáce použitie zdarma.

zip
GIMP - Program na úpravu obrázkov a fotografií pod GNU licenciou na vysokej úrovni, podobný programu Photoshop. Umožňuje prácu s vrstvami, retuš, zmenu veľkosti, farebné úpravy... a stále viac. Výborný program tvorený ľuďmi pre ľudí. GIMP je možné spustiť aj v slovenčine.

zip
Mozilla Firefox - Internetový prehliadač zdarma - rýchlejší, praktickejší a bezpečnejší ako Internet Explorer. Prehliadač je aj v slovenčine, dokáže si načítať záložky (bookmarks) z iných prehliadačov alebo z html súboru, zväčšiť text (Ctrl +), alebo ho zmenšiť (Ctrl -), prípadne vrátiť pôvodnú veľkosť (Ctrl 0), vyhľadávať text (Ctrl F) s možnosťou zvýraznenia hľadaného slova v celom texte, usporiadavať linky v záložkách myšou a hlavne otvoriť nové stránky priamo v tom istom okne (Ctrl T); a to i celú skupinu liniek v záložkách naraz.

zip
Comodo Firewall Pro - Tento firewall patrí medzi najlepšie bezpečnostné programy na ochranu počítača pred útokmi z internetu v súčasnosti. Firma ho vyvinula zdarma preto, lebo sa živí zabezpečovaním internetového predaja (tá žltá farba pod adresou pri bezpečnom pripojení) a software robí meno firmy známejším. Možno si to ani neuvedomujú, ale princíp ich práce spĺňa duchovný zákon, podľa ktorého iba v dávaní sa môže aj prijímať. Kvalita software hovorí aj o kvalite ľudí, ktorí ho vytvorili. Veď napríklad Windows firewall je iba paródiou na ochranu počítača (nehovoriac o tom, že Windows má veľa úmyselne zakomponovaných dier na kontrolu užívateľov).

zip
PSPad - jeden z najlepších programátorských prostriedkov, vhodných aj na písanie internetových stránok, ktorý je zdarma. Vyrovná sa profesionálnym programom a má dokonca mnohé funkcie, ktoré chýbajú programom veľkých firiem. Program pracuje dokonale so všetkými kódovaniami vrátane UFT-8, vie spúšťať makrá (opakovať skupinu operácií), dopisovať tágy pred a za odstavce mnohoriadkového bloku textu, vkladať tágy (Ctrl+Medzerník) a vpisovať ich hodnoty, a desiatky ďalších užitočných funkcií. Písanie v zdrojovom kóde je rýchlejšie a ďaleko dokonalejšie ako výstupy grafických rozhraní naboptnalých programov typu FrontPage... PSPad je aj v slovenčine.

zip
FileZilla - FTP program, ktorý umožňuje nahrávať web stránky na server. Program synchrónne otvára podadresáre vo vašom počítači a serveri a pamätá si, ktoré súbory ste otvorili. Po úprave ich dokáže nahrať priamo do správneho adresára, do ktorého patria! Je zdarma a inštalácia ponúka aj slovenský jazyk. Ak si ho správne nakonfigurujete, bude vám spúšťať predvolený editor, pamätať si pozície okien...


  powered by: led žiarovky
počet návštev 0 od 1.1.2007