.
úvodobsahfórum DUCHOVNO
sk
en
fr
br
es
www.poznanie.sk
stiahnuťlinkye-mail
Pridať záložku
RSS


LIEČIVÉ BYLINKY 

Liečivé bylinky


Liečivé bylinky

Všetci vieme, že liečivé bylinky liečia. Ako ale môže pár lístkov alebo usušených korienkov nejakej rastliny pomôcť odstrániť naše zdravotné problémy? Je to neviditeľné vyžarovanie, ktoré môžu vidieť jasnovidci žiariť z liečivých rastlín, čo nás lieči, alebo sú to chemické zlúčeniny, ktoré liečivé bylinky obsahujú?

Ak budeme sledovať proces liečenia na úrovni tela, bude sa zdať, že to, čo lieči, je celý komplex látok, ktoré liečivé bylinky obsahujú. Znie to presvedčivo - doplníme to, čo telu chýba, a bude znovu fungovať. Čo ale v prípade homeopatických prípravkov, v ktorých sa prítomnosť chemických zlúčením už ani nedá zistiť, lebo pôvodná látka je miliónty krát riedená vodou? Rovnako tak v prípade, keď sa liečivá rastlina iba priloží na choré miesto a nedostane sa do fyzického kontaktu s naším telom, nie je možné vysvetliť jej liečivú silu na hmotnej rovine.

V prípade energetického neviditeľného vyžarovania liečivých byliniek je nutné povedať, že najväčšiu vitalitu majú rastliny čerstvé. Usušením toto vyžarovanie výrazne klesá a dlhodobejším skladovaním sa úplne stráca. Mnohé liečivé bylinky však účinne liečia aj po niekoľkých rokoch skladovania.

Čo teda v liečivých bylinkách lieči? Je to neuveriteľné, ale liečivé rastliny neliečia. Oni iba vytvárajú most k energii, ktorá lieči. Každá bylinka totiž obsahuje v sebe určitú veľmi jemnú, vyššiu vibráciu, ktorá na základe rovnorodosti vytvorí most k žiareniu Svetla. Táto vyššia vibrácia ovplyvňuje každú liečivú bylinku po všetkých stránkach a prejavuje sa v jej vzraste, farbe kvetov či tvare lístkov, vo farebnom spektre jemnohmotného vyžarovania a v neposlednom rade i v obsahu látok v organických zlúčeninách rastlinky.

Ako to celé funguje? Každá choroba je určitým spôsobom porušením harmónie, a tým aj porušením prirodzeného toku energie, ktorá oživuje naše telo. Ak sa človek nejakým spôsobom postaví proti tejto energii, napríklad zlými povahovými vlastnosťami, alebo sa vplyvom nízkych žiadostí obklopí temnými energiami, vytvoria sa v jeho tele bloky, životná energia nemôže prúdiť do celého tela, a preto niektoré jeho časti prestávajú správne fungovať. Liečivá bylinka pri liečení vytvorí svojím vlastným spektrom vibrácií most ku chýbajúcemu žiareniu, ktoré potom môže znovu do nášho tela prúdiť, a lieči ho.

Na každú chorobu existujú liečivé bylinky, ktoré vo svojej základnej vibrácii obsahujú presne také žiarenie, aké človeku chýba. Dnes je známych viac ako 4000 liečivých rastlín, ktoré boli človeku dané na pomoc v jeho utrpení, kým sa nenaučí odstrániť to, čo narušuje jeho vnútornú harmóniu. Lebo choroba tela často iba poukazuje na chorobu ducha.


Facebook
Twitter
LinkedIn
MySpace


Up Contents Home
  powered by: led žiarovky
počet návštev 4516433 od 1.1.2007