.
úvodobsahfórum DUCHOVNO
sk
en
fr
br
es
www.poznanie.sk
stiahnuťlinkye-mail
Pridať záložku
RSS


POZNANIE: KNIHY 

Atlantída


stiahnuť

Atlantída, bájna krajina z dávnej minulosti, skutočne existovala, kniha o nej hovorí tak, ako ju duchovne prijal vnútorným zrakom a zachytil povolaný človek. Opisuje spôsob života a pomery obyvateľov Atlantídy až do času jej zničenia. Atlantída, nádherná krajina s obyvateľmi, ktorí boli ešte natoľko svetlí a čistí, že mali správne poznanie, žili v harmónii s prírodou a prírodnými bytosťami, musela byť nakoniec zničená. Ťažko uveriť, že aj medzi týmito nádhernými obyvateľmi došlo nakoniec k skaze, domýšľavosti, pýche a pokrivenosti. Atlantský ľud zotročoval ostatné rasy a považoval sa za nadradený a neomylný, s božskou iskrou v sebe. Panovníci sa prehlasovali rovno za bohov. Neplatili pre nich tie isté zákony ako pre ich otrokov, teda obyčajný ľud. Ako postupne strácali spojenie so Svetlom, spútavali prírodných duchov, ktorí im dovtedy, pokiaľ sa ich priania zhodovali s Božou vôľou, radostne slúžili. Kňazi a panovníci, ktorí mali viesť ľudí k pravému poznaniu, zlyhali. Oni prví sa mali zmeniť, keď prišla 49 rokov pred zničením výstraha. Neurobili však žiadnu nápravu, ba priviedli krajinu a jej obyvateľov k ešte väčšiemu rozkolu, hádkam a bojom. Zlo sa množilo, a tak bol strašný koniec Atlantídy neodvratný... Jej príbeh nie je vôbec bájny, ale dotýka sa nás viac, ako by sa mohlo zdať. Posolstvo Atlantídy je naliehavé pre nás všetkých...

Kniha Atlantída je súčasťou knihy Zaviate doby sa prebúdzajú a bola napísaná povolaným ľudským duchom z Abd-ru-shinovho okolia. Pisateľ si nerobí nárok na autorstvo či autorské práva, lebo je iba zapisovateľom toho, čo videl a duchovne prijal; preto neuviedol ani svoje meno.

Knihu Zaviate doby sa prebúdzajú (Zaviate doby sa prebúdzajú II., Atlantída) dostanete kúpiť vo vybraných kníhkupectvách s duchovnou literatúrou.


Facebook
Twitter
LinkedIn
MySpace


Up Contents Home
počet návštev 0 od 1.1.2007