.
úvodobsahfórum DUCHOVNO
sk
en
fr
br
es
www.poznanie.sk
stiahnuťlinkye-mail
Pridať záložku
RSS


POZNANIE: KNIHY 

Mária Magdaléna


Vari žiadna žena z biblických postáv nebola natoľko pošpinená ľudskou domýšľavosťou ako práve Mária Magdaléna. Cirkev z nej z ktovieakých príčin urobila prostitútku, ktorá sa vďaka Ježišovmu vplyvu obrátila. Nuž, pravda je taká, že sa naozaj pod vplyvom Ježiša obrátila, ale všetko sa začalo úplne inak. Mária Magdaléna bola krásna, inteligentná a bohatá žena, ktorá sa stýkala s tými najvýznamnejšími ľuďmi. Jej duša však hladovala a cítila nevysvetliteľný nepokoj a smútok. K činu ju vyburcoval až Ján Krstiteľ svojím rozhodným a prísnym hlásaním o Božom kráľovstve. Mária zanechala svoj pohodlný život, vyhľadala Ježiša a stala sa jednou z jeho najvernejších služobníčok. Tá známa pasáž z biblie, kde ju apoštoli označili ako hriešnicu, mohla skôr znamenať jej prázdny bohatý pohodlný život bez viery. Pravda je však taká, že Mária Magdaléna bola schopná rozumieť Ježišovmu učeniu pre svoju schopnosť jemnejšieho vyciťovania lepšie, ako samotní apoštoli. Kniha Mária Magdaléna rozpráva prekrásny príbeh o vernej a čistej služobníčke Pána, akých je málo, ktorá vytrvala až do konca...

Kniha Mária Magdaléna je súčasťou knihy Zaviate doby sa prebúdzajú a bola napísaná povolaným ľudským duchom z Abd-ru-shinovho okolia. Pisateľ si nerobí nárok na autorstvo či autorské práva, lebo je iba zapisovateľom toho, čo videl a duchovne prijal; preto neuviedol ani svoje meno.

Knihu Zaviate doby sa prebúdzajú (Zaviate doby sa prebúdzajú I., Mária Magdaléna) dostanete kúpiť vo vybraných kníhkupectvách s duchovnou literatúrou.


Facebook
Twitter
LinkedIn
MySpace


Up Contents Home
počet návštev 0 od 1.1.2007