.
úvodobsahfórum DUCHOVNO
sk
en
fr
br
es
www.poznanie.sk
stiahnuťlinkye-mail
Pridať záložku
RSS


POZNANIE: KNIHY 

Ján Krstiteľ


stiahnuť

Príbeh Ján Krstiteľ z knihy Zaviate doby sa prebúdzajú je krátky a priamy ako bol on sám: prvá časť jeho života bola túžba, očakávanie a príprava na úlohu, ktorá mu bola zverená zo Svetla. Bol to chlapec s vážnou tvárou, ktorý sa málokedy smial, avšak jeho oči boli hlboké, žiariace, prenikavé a „udivujúco vediace“. Mal úžasných rodičov - Zachariáš a Alžbeta boli mimoriadne chápaví a ušľachtilí; vedeli, že ich syn nie je ich syn, že im bol iba na istý čas zverený a že má mimoriadnu úlohu. Druhá časť Jánovho života, keď mal ohlasovať Vykupiteľa a pripravovať ich srdcia pre Jeho slovo, sa začala na púšti, kde sa duchovne pripravoval, aby tam vyspel a vyzrel na svoju úlohu. Mnohí sa možno blahosklonne pozerajú na Jána ako na „jedného z mnohých, ktorí vykrikujú po uliciach po náprave ľudí“; avšak Ján Krstiteľ bol ušľachtilý a vyspelý ľudský duch, jeho slová boli prísne, priame a prenikali hlboko do srdca; videl do duší ľudí a pokrytcov bez milosti posielal preč. Bol to človek, ktorý stál v Pravde a vo Svetle, a preto ním prenikala sila, ktorá pôsobila na ostatných, a rozochvieva ducha i čitateľom, ktorí o ňom čítajú...

Kniha Ján Krstiteľ je súčasťou knihy Zaviate doby sa prebúdzajú a bola napísaná povolaným ľudským duchom z Abd-ru-shinovho okolia. Pisateľ si nerobí nárok na autorstvo či autorské práva, lebo je iba zapisovateľom toho, čo videl a duchovne prijal; preto neuviedol ani svoje meno.

Knihu Zaviate doby sa prebúdzajú (Zaviate doby sa prebúdzajú II., Ján Krstiteľ) dostanete kúpiť vo vybraných kníhkupectvách s duchovnou literatúrou.


Facebook
Twitter
LinkedIn
MySpace


Up Contents Home
počet návštev 0 od 1.1.2007